0

Reklaam

Miks reklaamida Eesti ReDisain´is?

Oleme Eesti esimene kohalike redisainijaid ja nende loomingut turustav ühing, kuhu taaskasutust ja „vanast uut“  kodudisaini otsiv klient pöördub. Oleme oma lehele kokku koondanud ja kutsunud paljud Eesti sisustust ja mööblit redisainivad ettevõtjad, et meie looming oleks kõigile huvilistele ühes kohas lihtsalt leitav ja kättesaadav.

Anname igapäevaselt endast parima, et populariseerida Eestis laiemalt taaskasutuslikku ja vanade esemete redisainimise ning uuskasutamise ideid, et seeläbi vähendada  massikommunikatsioonist tulenevat üleliigset tarbimist. Ühtlasi soovime tutvustada Eesti ReDisaini kui iseseisvat tegevusala ühiskonnas laiemalt.

Omame reklaamiks laia sotsiaalmeedia võrgustikku alates Twitterist kuni Instagram´ini. Samuti oleme loonud Eesti ReDisaini eksponeerimiseks ja tutvustamiseks ühtse veebilehekülje www.redisain.ee

Kui ka Sina tegeled sisustusesemete või mööbli taaskasutamise, redisainimise või uuendamisega sobib Sinu ettevõtte reklaam ka meie veebileheküljele kui ka sotsiaalmeedia kanalitesse.

Milline peab reklaam olema?

Reklaam kuvatakse avalehe parema külje bänneril mõõduga 300X300 px

Mida sisaldab reklaami hind?

Tellitud perioodil reklaam veebilehel www.redisain.ee avalehe paremal küljel bännerina. Alates 1.nädalasest tellimusest postitatakse reklaam ühtlasi ka Eesti ReDisain Facebooki fännileheküljele, Instagrami ja Pinteresti seinale. See tähendab, et reklaam ettevõtjale on kuvatud erinevas vormis mitmes sotsiaalmeedia kanalis ja Eesti ReDisain koduleheküljel.

Reklaami hinnakiri:

  • 1 päev 2,50 € (reklaami tellimise periood 1-6 päeva)
  • 1 nädal 12,50 €
  • 2 nädalat 18.50 €
  • 1 kuu 28,50 €